Warning: Declaration of Carbon\Carbon::setTime($hour, $minute, $second = 0) should be compatible with DateTime::setTime($hour, $minute, $second = NULL, $microseconds = NULL) in /home/medyatco/storage/framework/compiled.php on line 0
Bayiloji - B2B Bayi Yönetim Sistemi - Medya-T Yazılım

Bayi Takibi Artık Çok 
Kolay !

Bayiloji Nedir ?

Bayiloji, bayilerinizin onlara vereceğiniz özel şifrelerle giriş yapabileceği ve size verecekleri siparişin tüm aşamalarının kolaylıkla gerçekleştirilip sonlandırılmasına imkan sağlayan bir b2b sistemidir.

Nasıl Kullanılır ?

Firmanıza bağlı olan bayiler ve ürettiğiniz ürün grupları  sisteme eklenir, ürettiğiniz ürün gruplarının özelliklerine göre sipariş formlarınız hazırlanır ve internet olan herhangi bir bilgisayar, tablet ya da telefon ile sipariş alabileceğiniz bir yapılanma bir saat içinde hizmetinize sunulur.

Mekanizmalı Perde Üreticileri İçin En İyisi !

Sizin belirleyeceğiniz kurallara göre kumaş ve mekanizmalı perde fiyat hesaplaması yapabilir; bayilere özel indirimler, iskontolar veya bayi bazlı ürün fiyatları oluşturabilirsiniz.

Hepsi Bir Arada !

Sipariş alımındaki tüm süreçler Bayiloji ile tek bir çatı altında. Sipariş, ürün takibi, borç takibi, faturalandırma, kargolama, kredi kartı ile ödeme gibi tüm iş ve işlemleri eksiksiz ve sıfır hata ile tamamlayabilirsiniz.

Background Image

Bayiloji

Bayilerinizle olan ilişkilerinizi düzenleyen, kolay kullanımı ile bir çok soruna ve karmaşaya son veren Bayiloji bayilerinizle iletişiminizi sistemleştiriyor.

Bayiloji ile küçük büyük, tüm üreticilere, firmalarının ve bayilerinin tüm verilerini bir sistemde toplayarak siparişlerini hızlı ve hatasız bir şekilde alma ve tek bir pencereden bayilerle ilgili tüm işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunuyoruz. Bayiloji ile firmanızın temel dağıtım ağını oluşturan bayileriniz ile olan tüm alışverişinizi hatasız ve kontrol edilebilir bir sisteme emanet edeceksiniz.

App Screenshot
Background Image
App Screenshot

Bayilerinize Ulaşabileceğiniz Muhteşem Çözümler !

Erp sistemlerinizle entegre edebileceğiniz, isterseniz excel dosyasından toplu olarak ürün, bayi listesi yüklemesi ve fiyat güncellemesi yapabileceğiniz, sipariş detayları ve tarihe göre oluşturulan sipariş raporlarını excele aktarabileceğiniz Bayiloji ile bayilerinizi kolayca yönetin.

Bayiloji Kullanan Bazı Çok Özel Müşterilerimiz

Baydemirler Tekstil - Brillant
Baydemirler Tekstil - Brillife
Aypa Tekstil
Klipart