Warning: Declaration of Carbon\Carbon::setTime($hour, $minute, $second = 0) should be compatible with DateTime::setTime($hour, $minute, $second = NULL, $microseconds = NULL) in /home/medyatco/storage/framework/compiled.php on line 0
Mobil Uygulama - Medya-T Yazılım

Mobil Uygulama Nedir ?

Günümüzde neredeyse herkesin kullandığı akıllı telefon, tablet bilgisayar gibi mobil cihazlarda çalışması için tasarlanmış yazılımlara "Mobil Uygulama" denir.

Mobil Uygulama İle İşiniz Her Yerde Yanınızda !

Günümüz teknolojisi, insanın ihtiyaçlarına göre kendine rota belirliyor. Akıllı telefon ve tabletler hayatımızın büyük bir bölümünü kapsarken işimizi kolaylaştıracak mobil uygulamalar da vazgeçilmez oluyor. Kurumsal yapınıza uygun olarak hazırlayacağımız mobil uygulamalarla işinizi ve hayatınızı kolaylaştırın.

Teknolojinin Hızına Yetişin !

Mobil uygulamalar hayatınızı ve işinizi kolaylaştırmanın yanı sıra müşterilerinize hızlı, anında ve kesintisiz hizmet sağlamanıza yardımcı olacak. 

App Screenshot
Android Uygulamaları

Android tablet ve cep telefonları için kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlayacağımız uygulamalar ile bir tık önde olun.

Ios Uygulamaları

Iphone ve Ipadlere özel retina destekli uygulamalarımız ile firmanızı tanıtalım, apple storeda en iyi şekilde temsil edelim.