Warning: Declaration of Carbon\Carbon::setTime($hour, $minute, $second = 0) should be compatible with DateTime::setTime($hour, $minute, $second = NULL, $microseconds = NULL) in /home/medyatco/storage/framework/compiled.php on line 0
Hakkımızda - Medya-T Yazılım
Background Image

"Tasarım sadece nasıl göründüğü ve hissettirdiği değildir . Tasarım nasıl çalıştığıdır."

Steve Jobs

Biz Kimiz ? Ne Yaparız ?

2007 yılında kurulan Medya-T, yazılım, web tasarım, reklam ve iş zekası alanlarında faaliyet gösteriyor. Güçlü portföyü ve yazılım çalışmalarıyla gün geçtikçe büyüyen ve gelişen Medya-T, bünyesinde bulunan trtex.com, Home Trend Designer, Bayiloji, eniyiperde.com gibi online sistemler ve projelerle çalışmalarını sürdürüyor.


Bilgi ve teknoloji çağında internet kullanımı kişisel veya ticari olarak vazgeçilmez bir boyuta geldi, bu yapı içerisinde üstlendiğimiz sorumluluk gün geçtikçe artarak büyüyor. İnternet, ticari ve sosyal hayatı zaman ve mekan bağlamında özgürleştirerek gecenin 3'ünde satış yapabilmeyi olanaklı hale getirdi. Tek tuşla ulaşmak istediğiniz kimselere ulaşlabileceğiniz, reklamınızı direkt olarak hedef kitlenize gönderebileceğiniz bir sistem var oldu.


Dünyanın bir ucundaki müşterilerle görüşmek, stok takibi yapmak, sipariş almak gibi işlemler artık internet üzerinden yapılıyor ve bu yolla maliyetlerde ciddi bir düşüş sağlanıyor. Firmanızı başka bir şehirdeki veya başka bir ülkedeki bir müşteriye internet siteniz aracılığı ile tanıtırsınız, internet siteniz firmanızın yüzüdür. İnternette şık bir tasarımla kolay ulaşılabilir olmak şirket imajı açısından gün geçtikçe önemli bir hale geliyor ve vazgeçilmez bir uygulama alanı oluyor. Google aramalarında çıkabilmek belkide tüm yıl yapacağınız reklamlarınızdan daha fazla sonuç verir hale geldi. Medya-T olarak bizim görevimiz ise sizleri bu sisteme entegre ederek büyümenizi ve gelişmenizi sağlamak.