Warning: Declaration of Carbon\Carbon::setTime($hour, $minute, $second = 0) should be compatible with DateTime::setTime($hour, $minute, $second = NULL, $microseconds = NULL) in /home/medyatco/storage/framework/compiled.php on line 0
Trtex.com Ev Tekstili Portalı - Medya-T Yazılım
Trtex.com Poster

En İyilerin Buluşma Noktası !

Ev tekstili sektörüne 10 yıldır kaliteli ve nitelikli bir yapıda hizmet veren trtex.com sektördeki gelişmeleri takip eden her firmanın ilk tercihi.

SİTEYE GİT
Background Image
Sektör Haberleri

Sektörel haberler, firma tanıtımları, galeri ve köşe yazılarıyla ev tekstilinin nabzı bu portalda atıyor!

Videolu Tanıtım

İnternette videoların izlenme payı büyüdü. Üreticiler için ürün tanıtım videoları, perakendeciler için mağaza tanıtım videoları ile sanal ortamda öne çıkmanızı sağlıyor.

Dünya Çapında Ev Tekstili Fuarları

Trtex.com, sektördeki tüm gelişmeleri izleyerek en güncel ve güvenilir bilgiye ulaşma amacıyla ev tekstili ile ilgili yurt içi ve yurt dışında gerçekleşen tüm fuar ve organizasyonları takip ediyor.

Tüm Firmalar Burada

7000 den fazla üye sayısıyla büyüklü küçüklü tüm ev tekstili firmalarının haber ve içeriğinin yayınlandığı Trtex, firmalara kendilerini tanıtabilecekleri alanlar oluşturarak sektörel büyümeye katkı sağlıyor.

Yazarlarımız Sektöre Işık Tutuyor

Bünyesinde bulunan köşe yazarlarıyla da ayrıcalık yaratan Trtex, sahip olduğu galerileriyle son kullanıcıya da hitap ediyor. Tüketicilerin mevcut ürünleri ve modayı takip etmelerine imkan sağlıyor.

Trtex Ödülleri

Trtex.com, sektörün öncülerini sizlerin oyuyla seçiyor. Her yıl düzenlenen anketlerle farklı kategorilerde üretici firmalar yarışıyor.